Category: Telekomedi

Sort: Date | Title | Views | | Comments Sort Ascending
View:

O sa mire – Episodi 4

420 Views0 Comments

O sa mire - Episodi 4Seriali me i ri komik, prodhuar nga Digitalb, me aktoret me te mire nga Shqiperia – Kosova – Maqedonia.

O sa mire – Episodi 3

451 Views0 Comments

O sa mire - Episodi 3Seriali me i ri komik, prodhuar nga Digitalb, me aktoret me te mire nga Shqiperia – Kosova – Maqedonia.

O sa mire – Episodi 2

410 Views0 Comments

O sa mire - Episodi 2Seriali me i ri komik, prodhuar nga Digitalb, me aktoret me te mire nga Shqiperia – Kosova – Maqedonia.

O sa mire – Episodi 1

549 Views0 Comments

O sa mire - Episodi 1 Seriali me i ri komik, prodhuar nga Digitalb, me aktoret me te mire nga Shqiperia - Kosova - Maqedonia.

Legjenda e fundit

676 Views0 Comments

Legjenda e funditLegjenda e fundit eshte nje film komedi nga aktori i mirenjohur shqiptar Elvis Pupa . Ky film ka si protagonist " Legjenden " i cili me kenget e tij tallava behet i famshem ne te gjithe boten . Por pi...

Pallati 176

1.07K Views0 Comments

Pallati 176 Telekomedia Pallati 176 shkruar nga Adelina Balashi është shfaqur në Tiranë në vitin 1986. Ngjarjet zhvillohen ne nje qytet shqiptar para viteve 1990. Ne pallatin 176 banojne Jovan Bregu me te shoqen d...

Shi në plazh (1984)

819 Views0 Comments

Shi në plazh (1984) komedi shqiptare e plotëShi ne plazh është një komedi shkruajtur nga Teodor Laço ne 1984.Alberi (Viktor Zhusti) shkon per pushime ne plazh me dajen dhe nenen e tije. Daja eshte beqar ai nuk eshte m...